» » Revart CX-P Ürün İncelemesi

Revart CX-P Ürün İncelemesi

revart-cx-p-imageRevart CX-P Yatay Depo Sıcaklık Ölçüm Sistemi

TitConn Bilişim Teknolojileri tarafından geliştirilen, Revart CX-P Sıcaklık ölçüm sistemi ile yatay depolarınızda bulunan mahsüllerin (tahıl/hububat) sıcaklık ölçümlerini yapabiliyorsunuz.

 

Ürün hangi ekipmanlardan oluşuyor ?

  • 5 Adet Prob – Kapalı konumda 1 metre, açık konumda 3 metre uzunluğunda.
  • 1 Adet Taşıma Çantası – Yerleşik Prob Havuzu ve LCD Control Unit
  • 1 Adet 7 inç LCD dokunmatik ekran
  • Wireless (Kablosuz) İletişim Modülü
  • TeknoBulut Otomasyon Arayüzü

Revart CX-P Nasıl Çalışıyor?

Kapalı konumda bulunan problar açıldıktan sonra mahsüle saplanarak, ölçüm için üzerindeki açma/kapama butonu ile sistem açılıyor. Prob açılır açılmaz uç kısmında bulunan sıcaklık sensörü ölçüm yaparak topladığı verileri kafa bölümünde bulunan wireless modül aracılığı ile taşıma çantasına ulaştırır ve LCD Panel üzerinden sıcaklık gözlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda %100 mobil uyumlu arayüzü ile 7/24 mobil cihazlarınızdan raporlara ulaşabiliyorsunuz.

 

Yatay Tahıl Depolarında bulunan mahsüllerinizin sıcaklık ölçümlerini hızlı ve güvenilir şekilde yapabilirsiniz. TitConn Bilişim Teknolojileri, Sıcaklık ve Nem Ölçüm çözümleri çerçevesinde Revart CX-P ürününü geliştirirken, teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri yakından takip etmiş ve cihazı bu eksende geliştirmiştir. Ürünlerinizin sıcaklık ve nem ölçüm sistemlerimizi, ister gemi ambarlarında, ister Silo yapısında, isterseniz de yatay depolarınızda güvenle kullanabilirsiniz.